Termin: 14-16.09.2019
Miejsce: Kraków, ul. Galicyjska 9, Pawilon Wisła, stoisko nr 28

Na naszym stoisku pokażemy największe nasze „TOP gwiazdy” czyli te urządzenia, o które najczęściej padają zapytania i które najczęściej są kupowane. Są to dzielarki ciasta Rheon VX212, Parta U Direkt WP Haton oraz urządzenia dozujące Multistacja Unifiller i dozownik BD9  Bakon.

Uzupełnieniem ekspozycji dla piekarnictwa będą znane ale wciąż najprawdopodobniej najlepsze, cieszące się największą popularnością linia do produkcji bułek Selecta WP oraz piec obrotowy Rototherm WP.

Zgodnie z zapowiedziami będzie produkcja naszych słynnych, wysokiej jakości lodów rzemieślniczych, z naturalnych składników, przy wsparciu technologów z PGD i urządzeń włoskiego producenta Innova. Freezery i pasteryzatory w naszej ofercie są objęte 5 letnią gwarancją. Urządzenia te mają mozliwość zdalnego połączenia serwisowego co ułatwia diagnostykę i kontrolę nad nimi.  Smaki – jak zawsze tradycyjne ale mamy obietnicę też i kilku bardziej nowatorskich.

Na ekspozycji znajdą się również urządzenia nieco mniejsze niż w/w maszyny ale niezbędne w produkcji spożywczej, piekarnictwie i cukiernictwie. Większość z tych urządzeń jest dobrze znana i szeroko stosowana ale to tylko świadczy o ich jakości i przydatności. Nie trzeba się zastanawiać nad opłacalnością inwestycji. Wystawione modele będą najnowszymi wersjami, z udoskonalonymi oprogramowaniami. Będą to krajalnica sklepowa, ubijaczka, urządzenia do profesjonalnej obróbki cieplnej Firex i Roboqbo, krajalnica ciast, mały zestaw usprawniający produkcję pączków.

Ponadto tradycyjnie na naszym stoisku Hert Akcesoria można będzie dokonać zakupów drobnego sprzętu niezbędnego w zakładzie produkcyjnym. 

Dla tych, którzy pracują nad poprawieniem ekspozycji towaru w swoich sklepach i zwiększeniem sprzedaży – czekać będą nasi projektanci z działu Hert Studio, czyli aranżacja – wyposażenie – witryny i konserwatory – oświetlenie. Jak będzie wyglądać ta ekspozycja? Będzie zgodna z naszym nowym designem firmowym a na ekspozycji znajdą się witryny pionowe Longoni oraz oświetlenie Drutec.

nowoczesna technika piekarnicza i spożywcza

HERT Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Odlewnicza 4A
03-231 Warszawa
tel. +48 22 59 40 500
fax +48 22 59 40 526
biuro@hert.pl
NIP: 5240018433
KRS: 0000320210

media: